Neprehliadnite našu fotogalériu ...
Zdravotnícka súťaž – HMZ 1
Jarné účelové cvičenie
Jarné účelové cvičenie v školskom roku 2010/2011 sa na 2. stupni našej školy konalo 24. a 25. mája 2011.
Každý hlas sa počíta
Prosím hlasujte do 12.6.2011 na http://www.algida-twister.sk/twister-na-skolach-2011/galerie/?kraj=&search=Topo%C4%BE%C4%8Dany&tema=all&kategorie=all za 4.N, ZŠ Tribečská Topoľčany.
Návšteva dotrieďovacieho dvora
Zážitkové čítanie s Gabrielou Futovou
Poslednou etapou piatkovej návštevy pani spisovateľky bol pracovný seminár s pedagógmi našej školy.
Navštívila nás spisovateľka Gabriela Futová I
V piatok 20. mája 2011 v našej školskej knižnici strávila celý deň úspešná spisovateľka Gabriela Futová.
Navštívila nás spisovateľka Gabriela Futová II
Záver uplynulého týždňa nám na Tribečskú priniesol túžobne očakávanú návštevu až z ďalekého východu.
Umelecký prednes a hovorené slovo
19. mája 2011 sa v TOS v Topoľčanoch uskutočnila tretia časť vzdelávacieho kurzu o umeleckom prednese.
Farebná fantázia
V čase vzdelávacieho kurzu prebiehala v priestoroch TOS výstava ZUŠ – Farebná fantázia.
Na bicykli bezpečne
Olympiáda nadaných žiakov 2011
Dňa 17. mája 2011 sme sa zúčastnili na 3. ročníku Olympiády pre nadaných žiakov.
Les ukrytý v knihe
Les ukrytý v knihe je celoslovenská kampaň nesúca posolstvá Medzinárodného roku lesov 2011.
5. medzinárodná konferencia školských knižníc
Konala sa v našom hlavnom meste dňa 12. mája 2011.
Škola v prírode – Prašník
Majstrovstvá okresu 2011 – Softenis