Staršie žiačky v okresnom Orion florbal cupe strieborné
Bol to však veľmi silný súper, o čom svedčí fakt, že prašické staršie florbalistky sa v Leviciach stali majsterkami Nitrianskeho kraja. Hodnotenie Jozefa Kakulu: „Pripúšťali sme aj možnosť, že by sme mohli skončiť na 1. mieste, čo sa na ihrisku nepotvrdilo. Mali sme brankársky problém, pretože u starších florbalistiek je to u nás neatraktívny post. Musela chytať Wohlfandová z mladších žiačok, ale to bolo pre ňu oveľa náročnejšie. Nedovolili hrať Žikavskej, ktorá podľa pravidiel by nemala hrať ani v staršej kategórii, čo je len v opačnom prípade prirodzené a pochopiteľné.“ Družstvo starších florbalistiek: Viktória Wohlfandová (6. C), Nataša Mazáňová, Nikola Šrefkovičová (obe 8. B), Nikola Kučerová, Veronika Bezuchová (9. D), Ivonne Šupová a Lucia Geršiová (obe 9. B).

Mgr. Gejza Sitkey