TOP TALENT 2013

Krásne slnečné popoludnie spríjemnili v zaplnenej sále zvedavými divákmi ako inak – aj aktívni a šikovní žiaci našej školy.

ZŠ Tribečskú reprezentovali títo žiaci:

1. Júlia Golská z 5.D triedy takmer vyrazila dych prítomným divákom krásnou interpretáciou modernej piesne od Dominiky Mirgovej „NOVÁ“.

2. Ivana Kasalová zo 6.B zaujala hrou na hudobný nástroj – klavír skladbou od Beatles „YESTERDAY“.

3.Tribečský folklórny súbor v zložení viacerých žiakov rôznych ročníkov a tried sa predstavil hudobno – dramatickou ukážkou pod názvom „DOŽINKOVÉ SLÁVNOSTI“, v ktorej prezentovali naše ľudové tradície.

4. Natália Ondrejmišková z 5.D so svojimi vokalistkami zo 6.C pobavila publikum tanečnou piesňou taktiež od slovenskej interprétky D. Mirgovej „V SIETI ŤA MÁM“.

Všetkým finalistom srdečne blahoželáme a prajeme im v aktivitách umeleckého zamerania i v iných aktivitách a učení veľa úspechov!

Mgr. Alica Očenášová