Maroš Vančo šachovým majstrom školy
V hlavnej súťaži žiakov 2. stupňa zvíťazil Maroš Vančo (8. C), na druhom skončil Patrik Gavalec (8. C) a na treťom Adam Rybanský (8. A). Tohto turnaja sa zúčastnili aj títo žiaci: Patrik Vohnút (8. C), Daniel Minárik (8. C), Adam Vlčko (5. A) a Lukáš Varga (5. A). V súťaži dievčat obsadila 1. miesto Martina Hatalová zo 6. A triedy a na druhom mieste skončila Simona Röhmanová zo 7. A triedy. V súťaži žiakov 1. stupňa bol najlepší Dávid Žikavský (4. A), druhý bol Martin Žiak (3. A) a na treťom mieste skončil Martin Karcol (4. A). V tejto vekovej kategórii súťažili aj títo žiaci: Raffaello Topič (4. C), Timothy Fekete (3. C), Šimon Peter (2. A), Samuel Peter (2. A) a Tomáš Bohuš (2. B). Tento šachový turnaj organizačne a odborne zabezpečil Ing. Martin Bujna, bývalý úspešný žiak tejto školy z matematickej triedy súčasnej pani riaditeľky. Všetci zúčastnení boli odmenení diplomami a sladkou pozornosťou Mgr. Miriam Hajrovou, zástupkyňou riaditeľky školy.
Mgr. Gejza Sitkey