Futbaloví mladší žiaci s okresným striebrom
Tento turnaj sa odohral na umelej tráve futbalového štadióna MFK Topvar Topoľčany. Zúčastnilo sa ho desať základných škôl z okresu Topoľčany, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín po piatich kolektívoch a hralo sa v nich každý s každým. Víťazi skupín hrali o celkové 1. miesto a druhí v skupinách sa stretli o tretie miesto. Štartovať mohli hráči narodení 1. 1. 2001 a mladší, ktorí sú žiakmi ZŠ, ktorú reprezentujú. Výsledky ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch v skupine B – ZŠ s MŠ Prašice 4 : 1, ZŠ Škultétyho Topoľčany 0 : 0, ZŠ s MŠ Solčany 4 : 0 a ZŠ s MŠ Horné Obdokovce 6 : 0. Po týchto výsledkoch obsadili mladí futbalisti z Tribečskej 1. miesto v tejto skupine a finále o celkové 1. miesto hrali s víťazom A skupiny v tejto skupine a finále o celkové 1. miesto hrali s víťazom A skupiny ZŠ s MŠ Urmince. Padol v ňom len jeden gól, ktorý však strelili Urmince, a tak sa stali celkovým víťazom tohto veľmi dobre obsadeného turnaja, ktorý má viacero ušľachtilých cieľov. Na veľmi peknom 2. mieste skončili mladí futbalisti z Tribečskej, ktorí znovu potvrdili vysokú kvalitu tohto športu na tejto škole a jeho dlhodobú úspešnosť. Pod vedením pána učiteľa Ladislava Vozára školu reprezentoval tento kolektív žiakov: Samuel Martiš – Andrej Škreko (obaja 6. B), Tomáš Smatana (4. A), František Varinský, Sebastián Kain (4. B), Christopher Tvrdík (4. C), Adam Michalec (5. C), Kristián Kyčerka, Jakub Mikuláš (5. D), Peter Beňačka a Juraj Pagáč (obaja 5. E).