Tretí ročník florbalového turnaja s víťazstvom pedagógov
Do finále turnaja tradične vstupujú aj pedagógovia školy posilnení dvojicou školníkov a ich bránu strážil Marek Paulen z 8. C triedy. Kolektív pedagógov bol zložený z týchto hráčov: Rastislav Gaži, Jozef Kakula, Gejza Sitkey, Andrea Matejová, Radovan Gaži, František Dudáč a spomínaný Marek Paulen. Najskôr sa hrali dva semifinálové zápasy: 9. A – 8. A 3 : 4, Pedagógovia – 7. A 3 : 2 (góly pedagógov Radovan Gaži 2 a Jozef Kakula). V zápase o 3. miesto zvíťazila 7. A nad 9. A 5 : 2. Finálový zápas bol veľmi dramatický, keď 8. A vyhrávala už 2 : 0, ale gólmi Radovana Gažiho a Jozefa Kakulu skončil základný hrací čas remízou, a tak museli nasledovať samostatné nájazdy na brankára. V základnej sérii štyroch nájazdov na každej strane boli úspešní len Patrik Röhman a Jozef Kakula, no v ich nasledujúcom súboji bol opäť úspešný len Kakula, čo znamenalo konečné víťazstvo pedagógov. Konečné poradie: 1. Pedagógovia, 2. 8. A trieda, 3. 7. A trieda a na štvrtom mieste skončila 9. A trieda. Prvé tri kolektívy boli zástupkyňou riaditeľky školy Miriam Hajrovou dekorované vkusnými medailami.
Mgr. Gejza Sitkey