Hurá, prázdniny!!!

Počas koncoročného príhovoru učiteľov k svojim žiakom sa ku všetkým prihovorila prostredníctvom školského rozhlasu  pani riaditeľka. V krátkosti zhodnotila školský rok 2012/2013, poďakovala žiakom za reprezentáciu školy v súťažiach, za vynikajúce výsledky, tiež učiteľom za vykonanú prácu a popriala všetkým pekné prázdniny.

Okrem vysvedčení žiaci dostali i rôzne diplomy, darčeky zo súťaží, v ktorých boli úspešní a za výborný prospech peňažné poukážky. Potom sa už navzájom rozlúčili a popriali si pekné prázdninové dni.

Najdlhšie a najťažšie sa lúčili naši deviataci, ktorí sa dlho neboli schopní odpútať od učiteľov a od školy. Padali i slzičky, nielen žiaci smútili za školou, ale i učitelia za žiakmi. Vždy sa koniec školského roka nesie v znamení kvetov a slzičiek, až pokiaľ ich veselý prázdninový vetrík nevysuší.

Všetkým našim žiakom a učiteľom želáme príjemné, ničím nerušené a v zdraví prežité letné prázdniny.

Mgr.L.Balážová