TOP TALENT 2014

Súťažilo sa v troch hlavných kategóriách: tanečnej, hudobnej a dramatickej. Aj naša škola mala na tomto podujatí svojich zástupcov. Žiaci súťažili v hudobnej kategórii.

Natália Ondrejmišková (6.D) – spievala pieseň Uncover (pôvodná interpretka Zara Larsson).
Kristián Ďurina (7.B) – spieval pieseň How long will i love you (pôvodná Interpretka Ellie Goudling).
Júlia Golská a Miroslava Šupolíková (obe zo 6.D) – spievali spoločne pieseň Hallelujah (pôvodná interpretka Alexandra Burke).

Natália Ondrejmišková (6.D), Zuzana Božiková (6.C) a Adriana Vlčková (5.A)
– tieto tri dievčatá z našej školy ešte vystúpili v tanečnej choreografii s názvom: TSUNAMI ako súčasť tanečného kolektívu T-BOUNCE DANCE ACADEMY (CVČ Topoľčany).

Pán primátor Ing. Peter Baláž a riaditeľ MsKS pán Rudolf Chovanec odmenili všetkých finalistov diplomami a vecnými cenami.

Našim žiakom srdečne blahoželáme, ďakujeme im za zviditeľnenie a reprezentáciu našej školy a prajeme im ešte veľa umelecko-tvorivých aktivít v budúcnosti !

Mgr. Andrea Rybanská