Hádzanárky Tribečskej strieborné z majstrovstiev okresu

Po dvoch výhrach a jednej prehre obsadili tribečské hádzanárky veľmi cenné druhé miesto.
Pod vedením pána učiteľa Jozefa Kakulu reprezentovali túto školu tieto žiačky: Aneta Klačasnká 7.C, Michaela Žikavská 8. A, Barbora Martišková, Simona Aberštíková (obe 9. C), Nataša Mazáňová 9. B, Dominika Jančovičová 6. B, Viktória Martinovičová 8. C, Michaela Martišková, Alexandra Lendelová, Monika Štefkovičová a Romana Gogová (všetky 7. B).

O stručné zhodnotenie tohto turnaja sme požiadali Jozefa Kakulu: „Naše dievčatá príjemne prekvapili všetkých – okrem mňa aj súperov a samých seba. Všetky bojovali, to bola najcennejšia devíza a mali sme Michaelu Žikavskú, ktorá strelila našich trinásť gólov, čo boli takmer dve tretiny a v hre o medailu nás držala aj brankárka Aneta Klačanská. Byť druhým v okrese je vždy veľmi pekný úspech.“

Mgr. Gejza Sitkey