9.A ďakuje učiteľom

Chcete od nás len málo. A to, aby sme vám a našej škole v budúcnosti neurobili hanbu a nestratili sa v zložitom živote. Vy najlepšie viete, že mnohí z nás začali zaberať až vtedy, keď mali pocit, že prestávajú vykrývať svoje nedostatky, ale v budúcnosti sa to určite zmení. Nech je to akokoľvek, sme vám veľmi vďační za mnoho skúseností a nových poznatkov, ktoré ste nám odovzdali. Vaša snaha veľa nás naučiť bola často odmenená našimi výbornými výsledkami a úspechmi v súťažiach.

Veľká vďaka patrí aj našej triednej učiteľke Mgr. Libuši Balážovej. Vieme, že nie vždy sme boli žiakmi, akých by ste si zaslúžili. I keď nás bolo v triede málo, niekoľkokrát sme vystrčili rožky, za čo sme museli znášať patričné následky. Stáli sme vás veľa nervov, no teraz na konci našej päťročnej cesty, vieme oceniť vašu snahu vychovať z nás čestných, zodpovedných ľudí a dať nám čo najviac poznatkov. Sme vám vďační za to, že ste to s nami vydržali až do konca. Budeme na vás vždy spomínať v tom najlepšom svetle, na naše spoločné výlety a exkurzie, množstvo zábavy, čo sme na nich zažili. Verte, že aj v budúcnosti si nájdeme voľnú chvíľku, počas ktorej vás prídeme navštíviť.

Pekné roky v tejto škole nám nik nevezme, ale budúcnosť nám nikto nedaruje. Musíme si ju vytvoriť sami vlastným rozumom a úsilím. Máme k tomu vďaka vám, naši učitelia, dobré predpoklady a slušné vedomosti. Ďakujeme za ne!

Romana Čanigová a žiaci 9.A