Máme novú kráľovnú

Nová kráľovná prečítala v tomto školskom roku 3 261 strán! Je to o 399 strán viac ako čitateľský výkon predchádzajúceho kráľa čítania. Pozoruhodné výsledky dosiahli aj strieborná kráľovná Juliana Sedlárová (3.C) – 2 862 strán a bronzová kráľovná Miriam Bajzíková(4.D) – 1 881 strán. Víťazky korunovala pani riaditeľka Mgr. G. Herodeková, ceny – diplom a knihu im odovzdali pani zástupkyne Mgr. M. Hajrová a Mgr. A. Krajčíková. Naše čítajúce kráľovné sú výnimočné svojou záľubou v čítaní, pri ktorej relaxujú, vzdelávajú sa a rozvíjajú svoju fantáziu. Po celý rok nám vytrvalo rozprávali o svojich čitateľských zážitkoch.

Želáme všetkým našim žiakom, aby sa týmto inšpirovali a veľa čítali. Pretože čítaním si obohacujete vlastnú fantáziu a predstavivosť, zlepšíte sa v škole, naučíte sa niečo zaujímavé a poučné, nebudete potrebovať počítače, vytvoríte si svoj vlastný svet a svoju vlastnú ríšu.

Pekné prázdniny, veľa slnka a dobrých kníh !

Vaše knihovníčky – Mgr. D. Šupová, Mgr. A. Mrižová, Mgr. M. Sedláčeková