Vo vyhodnocovaní škôl pre Tribečskú dve 1. miesta

Poradie škôl v okrese Topoľčany:

vedomostné súťaže

1. miesto – ZŠ Topoľčany, Tribečská ul. – 286 bodov
2. miesto – ZŠ Topoľčany, Škultétyho ul. – 180 bodov
3. miesto – ZŠ Ludanice – 159 bodov

športové súťaže

1. miesto – ZŠ Topoľčany, Tribečská ul. – 172 bodov
2. miesto – ZŠ Topoľčany, Škultétyho ul. – 171 bodov
3. miesto – ZŠ Topoľčany, Hollého ul. – 145 bodov

Hodnotených bolo 20 škôl zapojených do týchto súťaží z 26 škôl v okrese Topoľčany.

Na vyhodnocovacej porade, ktorá sa konala 8.9.2014, prevzala riaditeľka školy Mgr. Gabriela Herodeková z rúk vedúceho odboru školstva Mgr. Milana Galabu diplom a pohár za 3. miesto vo vedomostných súťažiach v Nitrianskom kraji.

Poradie škôl v Nitrianskom kraji:

vedomostné súťaže

1. miesto – ZŠ Levice, Pri Podlužianke, – 355 bodov
2. miesto – ZŠ Zlaté Moravce, Pribinova ul. – 350 bodov
3. miesto – ZŠ Topoľčany, Tribečská ul. – 286 bodov

Máme veľkú radosť z toho, že naša škola sa v rámci celého Nitrianskeho kraja (281 škôl) umiestnila na veľmi peknom 3. mieste – z topoľčianskych škôl na najvyššej pozícii.

Učiteľom a žiakom, ktorí sa popri svojich pracovných a študijných povinnostiach zapájajú každoročne do veľkého množstva súťaží, patrí veľká vďaka. Naši žiaci sú v súťažiach obávanou konkurenciou, majú vynikajúce vedomosti a schopnosti popasovať sa i s ťažkými úlohami. Veríme, že si tieto popredné umiestnenia už tradične udržíme aj v nasledujúcich rokoch.

Mgr. L. Balážová