Basketbalisti kúsok od postupu

ZŠ Škultétyho znovu teda hrala s Tribečskou, čo sa mnohým zdalo skôr určené ako vyžrebované. ZŠ Škultétyho v minulom školskom roku vyhrala okresné majstrovstvá a dosiahla veľký úspech aj na krajských majstrovstvách. Napriek tomu Tribečská prehrala so Škultétyho len o jeden bod 9 : 10 a Tribečská dosiahla aj vyššie víťazstvo so ZŠ Bojná v podobe 40 : 2, keď Škultétyho zvíťazila nad Bojnou 32 : 4. Žiaci z Tribečskej podali veľmi statočné a bojovné výkony a toto bola určite najsilnejšia basketbalová generácia za posledné roky.

Tribečskú reprezentoval tento kolektív žiakov: Dominik Kucbel (9. A), Dávid Németh, Rastislav Chudý, Boris Bobocký, Alex Pakši (všetci 9. B), Jakub Schneider, Samuel Grežo, Adam Arpáš, Roman Múdry a Mário Červený (všetci 9. C).

Mgr. Gejza Sitkey