Z okresného kola v stolnom tenise so striebornými a bronzovými medailami

Žiaci ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch v konkurencii jedenástich škôl obsadili veľmi pekné 3. miesto. Školu reprezentovali títo hráči: Peter Kucharik 7.B, Adam Arpáš 9.C, Richard Pánsky 6.A a Alexander Katona 3.D.

Žiačky v súperení s ďalšími tromi základnými školami zvíťazili so ZŠ Hollého Topoľčany a ZŠ Škultétyho Topoľčany. Prehrali len so ZŠ sv. Ladislava Topoľčany, a tak obsadili vynikajúce druhé miesto. Hrali v tejto zostave: Natália Pakšiová 7.D, Anetta Martišková 6.C, Sabina Martišková 6.C a Laura Hollá 7.C.

Celkovo to bol veľký úspech tejto školy v rozšírenom a populárnom športe. V súčte a konečnom umiestnení súťaže žiakov i žiačok bola v okrese Topoľčany ZŠ Tribečská najúspešnejšou školou.

Mgr. Gejza Sitkey