Florbalistky znovu majsterkami okresu

V A skupine porazila postupne Tribečská Preseľany a Solčany po 3 : 0 a s Urmincami zvíťazila 7 : 0. Po týchto výsledkoch postúpila do semifinále, kde sa stretla s Jacovcami a po tvrdom boji zvíťazila 2 : 1. Vo finále Tribečská zvíťazila so ZŠ Hollého Topoľčany 1 : 0, čo prinieslo ďalší triumf tejto školy. Strelecky sa mimoriadne darilo Monike Štefkovičovej, ktorá vo všetkých zápasoch strelila 10 gólov, Romana Gogová pridala päť a Michaela Krajčová bola strelecky úspešná raz. Celý kolektív odohral tento turnaj veľmi dobre v obrannej činnosti, keď len veľmi málo striel priamo smerovalo na bránu Tribečskej. Michaela Martišková by sa zišla aj v útočnej činnosti, ale svojou hrou výrazne podporila obranné zoskupenie.

Pod vedením Jozefa Kakulu, koordinátora záujmovej činnosti školy, ZŠ Tribečskú reprezentoval tento kolektív: Ema Patrovičová, Viktória Martinovičová, Andrea Petrušová (všetky 9. C), Aneta Klačanská, Viktória Wohlfandová, Sabína Okelová (všetky 8. C), Monika Štefkovičová, Romana Gogová, Michaela Martišková (všetky 8. B), Dominika Jančovičová, Dominika Škreková, Michaela Krajčová, Dagmar Adamkovičová (všetky 7. B), Natália Herdová, Mária Lendelová (obe 5. C) a Sabína Páleníková 6. A.

Mgr. Gejza Sitkey