Top Talent 2015

Súťažilo sa v troch hlavných kategóriách: tanečnej, hudobnej a dramatickej. Aj naša škola mala na tomto podujatí svojich zástupcov.
Všetci traja súťažili v hudobnej kategórii.

Júlia Golská (7.D) – spievala pieseň Human (pôvodná interpretka Christina Perri)

Natália Ondrejmišková (7.D) – spievala pieseň Pátá (pôvodná interpretka Zuzana Norisová)

Kristián Ďurina (8.B) – spieval pieseň Cup song (pôvodná interpretka Anna Kendrick). Interpretácia tejto piesne bola zvláštna tým, že spevák  zvládol aj tlieskanie rukami a žonglovanie s pohárikom.

Pán primátor Ing . Peter Baláž a pani PhDr. Katarína Baculáková, ktorá je poverená riadením MsKS, odmenili všetkých finalistov diplomami, sladkosťami a vecnými cenami.

Našim žiakom srdečne blahoželáme, ďakujeme im za zviditeľnenie a reprezentáciu našej školy a prajeme im ešte veľa umelecko-tvorivých aktivít v budúcnosti.

Mgr. Andrea Rybanská