Slávnostná bodka za školským rokom 2014/2015

So školskými lavicami sa dnes rozlúčilo aj 60 žiakov 9. ročníka. Mali zmiešané pocity. Jednak radosť z toho, že to už majú za sebou, jednak smútok za školou, kde si na seba i na učiteľov za tých dlhých deväť rokov zvykli. Isto sa však tešia na nové školy, prostredia, učiteľov a spolužiakov. Prajeme im úspechy a šťastie. Lúčenie, hoci dva mesiace je dlhá doba, zvykne byť u nás veselé, keďže sa bilancuje práca školy za uplynulý rok a čísla či iné údaje, ktoré si vypočujeme na vyhodnocovacej porade, sú veľmi pozitívne, čo nás všetkých  teší a posúva dopredu. A keďže máme tento vnútorný pocit spokojnosti, všetci s veľkou radosťou očakávame zaslúžené prázdniny.

Pekné, spokojné, slnečné prázdniny všetkým – žiakom, učiteľom, zamestnancom školy i rodičom! Želáme si, aby sme sa zdraví, oddýchnutí s novým elánom vrátili opäť do našej milej školy.

Škola nás opäť zavolá 2. septembra 2015.

Mgr.L.Balážová