Slávnostné otvorenie školského roka 2015/2016
Na začiatku slávnostného programu zaznela štátna hymna. Riaditeľka školy Mgr. Gabriela Herodeková vo svojom príhovore privítala všetkých žiakov i učiteľov našej školy a popriala im veľa úspechov v učení i v práci. Zvlášť srdečne prehovorila k prváčikom, ktorých nástupom do školy čakajú v živote veľké zmeny, čo zdôraznil i minister školstva SR Juraj Draxler, ktorý sa prihovoril okrem toho i k deviatakom a učiteľom.

Oficiálneho otvorenia školského roku 2015/2016 v našej škole sa zúčastnili aj títo vzácni hostia: viceprimátor mesta Topoľčany JUDr. Milan Lisý a predsedníčka komisie mládeže, školstva, kultúry a športu mesta Topoľčany Ing. Ida Valachová. Program ukončila hymna školy. Po oficiálnej časti prváčikovia spolu s triednymi učiteľkami pokračovali v triedach, kde sa zoznamovali so školským prostredím. Všetkým prajeme šťastný nový školský rok, žiakom veľa úspechov pri získavaní nových poznatkov, mnoho príjemných zážitkov a nezabudnuteľných chvíľ.

Mgr. Tomáš Kováčik