Prvé miesto v okrese v predmetových olympiádach a postupových súťažiach
Už viac ako desaťročie je v tejto práci morálne aj štatisticky v okrese Topoľčany najúspešnejšia ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch, ktorá aj v školskom roku 2014/2015 skončila v úspešnosti v predmetových olympiádach a postupových súťažiach na prvom mieste v súbore viac ako dvadsiatich plnoorganizovaných základných škôl v okrese Topoľčany. Zvíťazila s veľkými bodovým náskokom už pred základnými školami na druhom a treťom mieste. Jej výrazný bodový zisk v tomto okrese ju v posledných rokoch viackrát dostal na prvé tri miesta základných škôl celého Nitrianskeho kraja a do úplného popredia sa táto škola dostala v krajskom hodnotení aj za posledný školský rok.

Tieto výsledky sú predovšetkým prácou učiteliek, učiteľov a žiakov či žiačok s podporou vedenia školy. Za toto obdobie to bolo už niekoľko generácií žiakov, ale vyučujúci sa až tak nemenia. O to viac je potrebné vyzdvihnúť prácu vyučujúcich so žiakmi, ktorí s nimi stále pracujú aj na tejto úrovni, hľadajú a motivujú talenty, čo určite nie je ľahká práca.

Mgr. Gejza Sitkey