V Coca-cola cup postup žiakov i žiačok
Žiaci v nultom kole zvíťazili so ZŠ Solčany 3 : 0, čím úspešne vstúpili do súťaže. Dva góly strelil Andrej Škreko a jeden František Varinský. Pán učiteľ Ladislav Vozár viedol tento kolektív futbalistov: Dávid Žikavský (7. A), Sebastián Kain, František Varinský (obaja 7. B), Christopher Tvrdík (7. C), Samuel Vystavil, Juraj Pagáč (obaja 8. B), Róbert Rochovský, Peter Beňačka (obaja 8. C), Kristián Kyčerka (8. D), Daniel Čiljak, Andrej Škreko, Samuel Martiš (všetci 9. B), Štefan Petrák a Filip Novotka (obaja 9. C).

V prvom kole boli úspešné aj futbalistky tejto školy,ktorá zvíťazila tiež na veľkom ihrisku mestského futbalového štadióna so ZŠ Hollého Topoľčany. V ich prípade to bolo 2 : 0, keď oba góly strelila Natália Illášová. Pod vedením pani učiteľky Evy Makovej školu reprezentoval tento kolektív žiačok: Ema Daňová (6. B), Michaela Giecová, Alexandra Ondrejková, Kristína Zubčáková (všetky 7. A), Kristína Julényová, Sabína Martišková, Anetta Martišková (všetky 7. C), Ivana Haringová (8. C), Natália Kuklová, Barbora Mokranová, Monika Krošláková, Natália Illášová, Lucia Matúšová a Aneta Klačanská (všetky 9. C).

Mgr. Gejza Sitkey