Európa v škole

Žiaci mali na výber z množstva tém, napríklad: Som, kto som!, Šikana, nič pre mňa, Od dnes som statočný, Mier, to je umenie a iné. Všetky témy boli deťom veľmi blízke, čoho dôkazom sú aj ich kvalitné práce, ktoré si môžete prečítať a pozrieť v sekcii Naše práce na internetovej stránke školy.

Do literárnej  a výtvarnej časti sa zapojilo spolu 38 žiakov. Tie najlepšie naša porota ocenila a majú možnosť konkurovať súťažiacim v obvodnom kole. Porota posudzovala literárne i výtvarné práce v tomto  zložení: Mgr. Tomáš Kováčik, Ing. Daniela Kopencova, Mgr. Miriam Sedláčeková, Mgr. Andrea Rybanská.

Žiaci, ktorí postupujú do obvodného kola:

Literárna časť: Liliana Hallová, Bianka Bartošeková, Michaela Horňáčeková (všetky zo 6. B), Lucia Matúšová, Lukáš Markovič (obaja z 9. C) a Natália Drábiková zo 7. B.

Výtvarná časť:
Radka Liptáková, Michelle Mrižová, Kristína Kyseľová (všetky zo 6. A), Vanessa Sláviková (7. C), Patrik Palonder, a Romana Grečová (obaja z 8. C).

Všetkým tvorivým deťom ďakujeme za ich originálne práce a postupujúcim držíme palce v obvodnom kole.

Mgr. Tomáš Kováčik