Podujatie Festival Energie
07.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

V rámci projektu organizovaného Strednou odbornou školou techniky a služieb v Topoľčanoch, vedeného Mgr. Ondrejom Benkom, sa žiaci 8. ročníkov zúčastnili v piatok 2. júna zaujímavého podujatia Festival Energie.
Škola v prírode Veľká Lomnica
05.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

29. mája až 1. júna 2017 sa žiaci z 5. A, 5. B, 5. C a 5. D zúčastnili školy v prírode vo Veľkej Lomnici. Štyri krásne dni strávili v prostredí Vysokých Tatier.
Topoľčiansky Deň detí na Margarétke
06.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Mesto Topoľčany v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Topoľčanoch a Mládežníckym parlamentom mesta Topoľčany, usporiadalo v piatok 2. júna 2017 tradičné podujatie Topoľčiansky Deň detí, ktoré sa konalo na Margarétke (pri rieke Nitra) od 16. hodiny.
Deň detí na Tribečskej...
02.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Na Tribečskej sme Deň detí odštartovali tancom, uzavreli tombolou, medzitým súťažili, predávali, nakupovali a aj anketu o túžbach a prianiach mali... A hlavne sme sa dobre zabavili!
 MDD
Oslavy polstoročnice Tribečskej
02.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Od 11. septembra 1967 do 26. mája 2017 je takmer 50 rokov, ale aj päťdesiat školských rokov, ktoré patria k histórii ZDŠ a ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch. Posledný májový piatok 2017 patril k jej veľkým dňom, keď si táto škola pripomenula značne slávnostnejším spôsobom päťdesiat rokov od jej otvorenia a 50 školských rokov jej práce s deťmi na poli výchovy a vzdelávania v školskej i mimovyučovacej činnosti.
Ľahkí atléti s majstrovským titulom
02.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Dňa 24. mája 2017 ZŠ s MŠ v Ludaniciach usporiadala majstrovstvá okresu Topoľčany základných škôl v ľahkej atletike žiakov, ktorých sa zúčastnilo 18 základných škôl. ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch získala štyri medailové umiestnenia: beh na 300 m – 1. miesto Dávid Žikavský, 3. Róbert Rochovský, 1000 m – 2. Róbert Rochovský a hod kriketovou loptičkou – 2. Jakub Dańo.
Ľahké atlétky tretie v okrese
02.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

ZŠ s MŠ v Ludaniciach usporiadala aj Majstrovstvá okresu Topoľčany základných škôl žiačok. Tribečská tam dosiahla viacero popredných umiestnení a v súčte s ďalšími obsadila celkové tretie miesto v okrese.
Čítajme si... 2017
01.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Dňa 31. mája 2017 sa naši žiaci zapojili do 10. ročníka najpočetnejšieho detského čitateľského maratónu Čítajme si... 2017. Aj tento rok sa pokúsili prekonať celoslovenský rekord v čítaní.
Ročníkové práce v 6. A
01.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Tak ako každý rok, aj tento školský rok žiaci nadaných tried prezentujú svoje ročníkové práce, v ktorých sa snažia ukázať, čo ich najviac zaujíma a čomu sa venujú nielen v škole, ale aj mimo nej.
Okresné kolo biologickej olympiády: Rastliny a zvieratá našich lesov
01.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Na posledný májový štvrtok sa päť dievčat z piateho ročníka našej školy dôsledne pripravilo. V tento deň sa totižto konalo Okresné kolo biologickej olympiády, ktoré tradične prebieha na ZŠ sv. Don Bosca v Topoľčanoch.
Futbalistom v 2. krajskom kole chýbal jeden gól
01.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Futbalistom Tribečskej chýbal v 2. krajskom kole v súboji s Močenkom jeden gól a jeden bod, aby postupovali ďalej v súťaži Coca cola cup. Môžeš byť v súboji lepší, mať oveľa viac šancí, streliť tyč i brvno, no ak nedáš ani jeden gól a jeden dostaneš, musíš prehrať – súper mal tri body a Tribečská ani jeden. Takýto bol zápas Močenku a Tribečskej, a tak z tohto druhého krajského kola tejto súťaže postupoval Močenok.
Neregistrovaní hádzanári na 2. mieste
01.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Dňa 18. mája 2017 sa v hádzanárskej športovej hale odohral piaty turnaj neregistrovaných hádzanárov v minihádzanej. Hádzanári Tribečskej zvíťazili vo všetkých troch zápasoch – ZŠ Preseľany – 14 : 2, ZŠ Solčany 12 : 2 a ZŠ Škultétyho Topoľčany 13 : 8. Po veľmi dobrých výkonoch sa tento kolektív v tejto súťaži drží na 2. mieste. Hádzanársky kolektív Tribečskej: Tomáš Bohuš, Karol Duša, Alexej Pokus, Martin Žiak, Samuel Schneider, Ivan Hlavina, Adam Beňačka, Adam Mrázik. Mgr. Gejza Sitkey
Tribečská okresným víťazom v malom futbale starších žiakov – ZŠ Futbal cup 2016/2017
01.06.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Dňa 12. mája 2017 ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch zorganizovala finále tejto súťaže, ktorého sa zúčastnilo všetkých päť víťazov základných skupín. Tento finálový turnaj sa odohral systémom každý s každým v zápasoch 2 : 10 minút s týmito výsledkami: Krušovce – Nitrianska Blatnica 8 : 3, Veľké Ripňany – Kovarce 7 : 1, Nitrianska Blatnica – Veľké Ripňany 7 : 5, Tribečská Topoľčany – Krušovce 6 : 1, Veľké Ripňany – Tribečská 0 : 9, Kovarce – Nitrianska Blatnica 0 : 3, Tribečská – Kovarce 7 : 1, Krušovce – Veľké Ripňany 8 : 2, Kovarce – Krušovce 2 : 4, Nitrianska Blatnica – Tribečská 1 : 8.
Okresné kolo biologickej olympiády: Rastliny a zvieratá našich lesov
29.05.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

Na posledný májový štvrtok sa päť dievčat z piateho ročníka našej školy dôsledne pripravilo. V tento deň sa totižto konalo okresné kolo biologickej olympiády, ktoré tradične prebieha v ZŠ sv. Don Bosca v Topoľčanoch.
50. výročie založenia školy
22.05.2017 - Mgr. Tomáš Kováčik

26. mája 2017 (piatok) sa uskutočnia oslavy 50. výročia založenia našej školy. Riaditeľka ZŠ Mgr. Gabriela Herodeková udeľuje žiakom na tento deň RIADITEĽSKÉ VOĽNO. Program osláv si môžete stiahnuť v prílohe.