SLÁVIK SLOVENSKA – okresné kolo
Odbornú porotu tvorili učiteľky hudobnej výchovy: PaedDr. Eva Dzurková, Mgr. Eva Hainová a Mgr. Beáta Pavlíková.

Okresného kola sa zúčastnilo celkovo 19 žiakov:
   I. kategória  6 žiakov
  II. kategória  8 žiakov
III.- kategória  5 žiakov

Umiestnenie našich žiakov v okresnom kole: Matúš Burian sa umiestnil na 2. mieste. Miroslava Peťková sa umiestnila na 2. mieste. Júlia Golská sa umiestnila na krásnom 1. mieste! Postupuje na krajské kolo tejto speváckej súťaže, ktorá sa uskutoční dňa 24. mája 2016 v Topoľčanoch (v koncertnej sieni pod Radnicou).

Žiaci boli odmenení diplomami a vecnými cenami (poukážkou na nákup knihy). Ďakujeme im za veľmi úspešnú reprezentáciu našej školy. Touto cestou by som chcela osobne poďakovať študentovi Lukášovi Viatrovi z Urminiec, že si našiel čas a prišiel sprevádzať na akordeóne našich žiakov.

Mgr. Andrea Rybanská