Rozlúčka s futbalovými majsterkami s ukončením základnej školskej dochádzky
Tohto turnaja sa v čase posledného pondelkového popoludnia v tomto školskom roku okrem spomínaných florbalistiek zúčastnili výbery žiakov 8. a 9. ročníka a do štvorice to doplnil kolektív zamestnancov školy, ktorý tvorili Gejza Sitkey, Michal Majtényi, dve novicky v družstve – pani učiteľky Eva Maková a Ľubica Balážiová a hlavný školník Radovan Gaži. Boli učené dve semifinálové dvojice s týmito výsledkami: Florbalistky – chlapci 9 4 : 3, chlapci 8 – učitelia 3 : 1. Najskôr sa odohralo finále, v ktorom ôsmaci zvíťazili s florbalistkami 4 : 1. V súboji o tretie miesto boli úspešnejší deviataci s učiteľmi 4 : 2.

Pre dievčatá to bola iste vydarená rozlúčka, ale v kolektíve zamestnancov školy prekvapili obe pani učiteľky, ktoré podali bojovné, veľmi snaživé výkony a výrazne prispeli k vyrovnanosti zápasov. Výhry s pedagógmi sa nerodili ľahko. Prvé tri kolektívy boli odmenené medailami a sladkosťami.

Tradícia florbalových turnajov s pedagógmi bude pokračovať aj v ďalších júnoch pred začiatkom prázdnin.

Mgr. Gejza Sitkey