Slávnostné otvorenie školského roka 2016/2017
Na začiatku slávnostného programu zaznela štátna hymna. Riaditeľka školy Mgr. Gabriela Herodeková vo svojom príhovore privítala všetkých žiakov i učiteľov našej školy a popriala im veľa úspechov v učení i v práci. Zvlášť srdečne prehovorila k prváčikom, ktorých nástupom do školy čakajú v živote veľké zmeny, čo zdôraznil i minister školstva SR Peter Plavčan, ktorý sa prihovoril okrem toho k žiakom i učiteľom.

Po oficiálnej časti sa prváčikovia spolu s triednymi učiteľkami zoznamovali so školským prostredím. A tí väčší žiaci sa so svojimi spolužiakmi delili o zážitky z prázdnin.

Všetkým prajeme šťastný nový školský rok, žiakom veľa úspechov pri získavaní nových poznatkov, mnoho príjemných zážitkov a nezabudnuteľných chvíľ.

Mgr. Tomáš Kováčik