Stolní tenisti v kraji na 2. mieste
Na tieto majstrovstvá vo všetkých súťažiach výsostne postupujú len víťazi okresných majstrovstiev. Je doteraz záhadou, že na týchto majstrovstvách boli až dvaja zástupcovia okresu Levice – samotná levická základná škola, ale aj základná škola či zároveň aj športový klub Vráble. Takto a takýmto prístupom sú tieto súťaže v končených výsledkoch neregulérne a je ešte väčšou záhadou, že s takýmto výrazným porušením pravidiel a vlastne i podvodom je celá súťaž odohraná a výsledky platné.

ZŠ Tribečská ulica v Topoľčanoch zvíťazila vo všetkých zápasoch v skupine 3 : 0 so ZŠ Levice, ZŠ Nové Zámky a ZŠ Šaľa. Vo finálovom zápase o celkové prvé miesto Tribečská prehrala s Vrábľami 1 : 3 a obsadila tak celkové druhé miesto v Nitrianskom kraji.

Tribečskú reprezentoval tento kolektív stolných tenistov: Samuel Arpáš 4. B, Alexander Katona 5. D, Richard Panský 8. A a Peter Kucharik 9. B.

Mgr. Gejza Sitkey