Veľká praveká súťaž (7. ročník)
Piataci sa na hodinách dejepisu s touto výzvou popasovali naozaj statočne. Najskôr Alex Hraško vymyslel príbeh a napísal ho. Potom sa vytvorili dva súťažné tímy a každý z nich inou technikou nakreslili spomínaný príbeh. Jedni kreslili iba ceruzkou a druhí zase farebnými pastelkami.

Predstavíme si teraz tímy:
I. tím tvorili žiaci Ema Zaťková, Matúš Rusko, Timotej Streďanský, Ondrej Mičuda, Linda Filová a Erik Škreko (Erik chýba na fotografii, pretože vtedy bol chorý).
II. tím tvorili Ema Rochovská, Karin Mária Páleníková, Nina Emilová a Ema Miháliková.

Príbeh a fotografie komiksov sme elektronicky poslali na adresu Múzea praveku v Bojniciach. Budeme netrpezlivo čakať na výsledky. Hlavnou cenou je návšteva tohto múzea pre tri súťažné kolektívy zadarmo! Touto cestou sa chcem poďakovať žiakom 5. B triedy za ich skvelú prácu na hodinách... a držím im moc palce v súťaži.

Mgr. Andrea Rybanská