Oceňovanie pedagógov a oslava Dňa učiteľov
22. marca 2017 sa na MsÚ v Topoľčanoch uskutočnilo slávnostné ocenenie pedagogických pracovníkov. Ďakovným listom a Plaketou J. A. Komenského za veľmi dobré výsledky vo výchove a vzdelávaní, ktoré udeľoval Ing. Peter Baláž, primátor Topoľčian, boli odmenené tieto učiteľky, učiteľ a vychovávateľka našej školy:

Mgr. Gabriela Herodeková – Plaketa J. A. Komenského za významný prínos v oblasti školstva
Mgr. Darina Mišovýchová – Plaketa J. A. Komenského za významný prínos v oblasti školstva
Mgr. Ivan Vőpy – Ďakovný list za pedagogické výsledky vo výchove a vzdelávaní detí a mládeže
Zdenka Marková – Ďakovný list za pedagogické výsledky vo výchove a vzdelávaní detí a mládeže

29. marca 2017 sa na Gymnáziu na Párovskej ulici v Nitre uskutočnilo slávnostné ocenenie pedagogických pracovníkov Krajským školským úradom v Nitre. Ocenený bol náš dlhoročný kolega:

PaedDr. Ladislav Vozár – Čestné uznanie za dlhoročnú vynikajúcu
pedagogickú činnosť a dosiahnuté úspechy
v mimoškolskej športovej činnosti

Všetky tieto ocenenia sú prejavom vďaky za ich dlhoročné pedagogické majstrovstvo, pedagogický takt, odbornú vyspelosť, príkladné charakterové vlastnosti, múdrosť a lásku, čím naši učitelia napĺňajú svoje poslanie.

Školská oslava Dňa učiteľov sa konala 24. marca 2017. Po príhovore a úvodných slovách riaditeľky školy, po slávnostnom prípitku a večeri pokračovali v priateľskej atmosfére vzájomné rozhovory. Tým sa skončil príjemne prežitý večer, ktorý si určite mnohí radi zopakujú o rok.

Oceneným učiteľom i všetkým pedagogickým zamestnancom našej školy ku Dňu učiteľov želáme pevné zdravie, veľa radosti z práce, pedagogického optimizmu a mnoho úspechov so žiakmi.