Rozbehajte spolu s nami Športovú akadémiu Mateja Tótha
V škole, ktorá Športovú akadémiu Mateja Tótha powered by O2 získa, zabezpečí Matej Tóth a jeho tím profesionálny športový program v podobe jedinečného športového krúžku. Ten bude v škole k dispozícii bezplatne pre 20 detí v trvaní 1 školského roka, a to 2-krát do týždňa, pričom jedna tréningová hodina trvá 60 minút. Atraktívnou pre deti je tiež osobná účasť Mateja Tótha na vybranej hodine. Škola tiež získa špeciálne navrhnutú kolekciu pomôcok a Certifikát Športová akadémia Mateja Tótha a spojí tak svoje meno s celoslovenskou podporou mládežníckeho športu.
Z každého kraja vzídu tri víťazné školy, t. j. tri okresy s najvyšším počtom bodov získajú Športovú akadémiu Mateja Tótha powered by O2.

Ako sa môžete zapojiť?
Prvým krokom je registrácia na stránke www.dobrybeh.o2.sk. Zaregistrujete sa prostredníctvom Google či Facebook účtu alebo si založíte vlastné konto priamo na tejto stránke. Vyberiete si aplikáciu, s ktorou chcete behať, stiahnete si ju do svojho smartfónu a vytvoríte si v nej užívateľské konto s ktorým sa prihlásite na našu stránku v procese registrácie. Od tohto momentu je vašou hlavnou úlohou behať (prípadne chodiť na prechádzky). Svoje nabehané kilometre následne nahrávajte na svoje konto jednoduchým kliknutím. Sledujte výkony svojho okresu a jeho poradie vo vašom kraji, pretože všetko sa môže veľmi rýchlo meniť a práve váš beh môže byť rozhodujúci.

Aké výhry môžete získať pre seba?
Päť najlepších bežcov celej súťaže s najvyšším počtom zabehnutých kilometrov odmeníme najnovšími smartfónmi Huawei P10 Lite. Navyše sa každý bežec, ktorý mesačne zabehne aspoň 5 km, dostáva do žrebovania o tri smartfóny HUAWEI P9 Lite 2017.

Súťaž trvá do 31. 8. 2017. Ďakujeme za pomoc.
Želáme Vám príjemné behanie v prírode či na našej novej atletickej dráhe.

Mgr. Z. Lukáčová