Slávik Slovenska (okresné kolo)
Odbornú porotu tvorili učiteľky hudobnej výchovy: PaedDr. Eva Dzurková, PaedDr. Katarína Korecová a Mgr. Eva Hainová. Okresného kola sa zúčastnilo celkovo 24 žiakov:

I. kategória 9 žiakov
  II. kategória 10 žiakov
 III. kategória 5 žiakov

Matúš Burian sa umiestnil na 1. mieste a postupuje na krajské kolo SLÁVIKA 2017, ktoré sa uskutoční 23. mája 2017 v koncertnej sieni pod Radnicou v Topoľčanoch. Ostatné dve žiačky sa neumiestnili na stupňoch víťazov.

Víťaz  bol odmenený diplomom a poukážkou na nákup knihy. Všetkým trom žiakom  ďakujeme za  reprezentáciu našej školy a Matúškovi držíme palce v krajskom kole!

Touto cestou by som chcela osobne poďakovať študentovi Lukášovi Viatrovi z Urminiec za to, že si našiel čas a prišiel sprevádzať na akordeóne našich troch spevákov.

Mgr. Andrea Rybanská