LET’S READ – cudzojazyčný čitateľský maratón
Starší žiaci prečítali Úžasné Geronimove prázdniny zo série Geronimo Stilton a mladší žiaci sa začítali do rozprávky Zlatovláska a tri medvede. Išlo im to ako po masle, čítali výborne, niektorí dokonca chceli čítať aj viackrát. Za čitateľské výkony boli všetci zúčastnení odmenení antistresovou záložkou do knihy, ktorú si v knižnici samostatne dekorovali.

Čitateľov prišla podporiť aj pani riaditeľka Mgr. Gabriela Herodeková, ktorá ich povzbudila milými slovami v úvode maratónu. Zúčastnili sa tiež naše angličtinárky Mgr. Soňa Májiková, Mgr. Zuzana Budajová a Mgr. Martina Žáková.

Počet účastníkov z minulého roka sa nám poradilo prekonať. Do čítania sa tento raz zapojilo fantastických 186 detí.

Ďakujeme našim žiakom za odvahu a ochotu čítať v angličtine.

Prajeme všetkým čitateľom krásne prázdniny a veľa nezabudnuteľných letných zážitkov.

PaedDr. A. Godálová a Mgr. A.Mrižová