Na atletických majstrovstvách Nitrianskeho kraja v troch disciplínach
Je zarážajúce, že až po dvoch týždňoch sa budili na ZŠ Hollého Topoľčany. Nejaké protesty sa majú podávať hneď do hodín po pretekov, a nie až do týždňoch. Prečo aj školy majú stále žiť v nejakej a z nejakej absurdity. Ten protest a opravu nechceli a vlastne ani nemali organizátori okresných majstrovstiev (ZŠ s MŠ Ludanice) prijať, ale znovu vyššie tlaky rozhodli, že aj absurdity a nezmysly majú na Slovensku zelenú.

Za Tribečskú na Majstrovstvách Nitrianskeho kraja v atletike žiakov a žiačok, ktoré sa uskutočnili 13. júna 2017, súťažila Ema Daňová – hod kriketovou loptičkou 6. miesto, beh na 300 m 11. miesto a Dávid Žikavský, ktorý v behu na 300 m obsadil 7. miesto. V týchto disciplínach boli najlepší z okresu Topoľčany.

Mgr. Gejza Sitkey