Vianočný šachový turnaj
Hralo sa podľa švajčiarskeho systému, podľa súťažného poriadku GPX na sedem kôl. Zastúpenie malo šesť topoľčianskych škôl, ZŠ Prašice, MS Trakovice a Junior CVC B. Bystrica.

Našu školu reprezentovalo 17 žiakov v troch kategóriach. V najmladšej kategórii detí narodených po roku 2008 sa na 1. mieste umiestnila Koletka Viktoria Masárošová z 2. B. V druhej kategórii /žiakov narodených po roku 2004 - rating max.1400 ELO/ sme získali prvé dve umiestnenia vďaka žiakom Martinovi Belaňovi /6. A./ a Samuelovi Peterovi / 7. A./.

Všetkých zúčastnených svätý Mikuláš potešil svojou prítomnosťou i malým darčekom. Poďakovanie patrí hlavne detskému šachovému trénerovi Martinovi Bujnovi, ktorý podporuje záujem o šach i na našej škole. Žiaci z jeho šachového krúžku už priniesli nejedno ocenenie.

Mgr. L. Benková