Fašiangový karneval v ŠKD
Určite nie je nič krajšie ako sa zmeniť na princeznú, šaša, popcorn, chladničku a množstvo iných zaujímavých masiek. Deti sa najskôr zabavili vo svojich oddeleniach, kde si zasúťažili, zatancovali a občerstvili sa. Potom sme sa presunuli do školskej telocvične, kde už na masky čakala milá porota, ktorú tvorili pani riaditeľka Mgr. Anna Krajčíková, pani zástupkyňa Mgr. Martina Majtánová, pani učiteľka Mgr. Martina Žáková, pani vychovávateľka Viera Rybanská a žiačka V. A triedy Nela Kupcová.

Ich úlohou bolo vybrať z množstva masiek, ktoré si deti s rodičmi vyrobili doma. Určite to nemali ľahké. Vybrali desať najkreatívnejších, ktoré dostali vecnú cenu a všetky ostatné masky dostali sladkú odmenu. Z karnevalu sme odchádzali spokojní a plní zážitkov. Veľká vďaka patrí všetkým rodičom pri zabezpečení občerstvenia a tvorivosti kostýmov. Tešíme sa na vás o rok!