Na Majstrovstvách okresu Topoľčany základných škôl v gymnastickom štvorboji žiakov a žiačok pre Tribečskú v družstvách tri prvé a jedno druhé miesto
Žiačky – skupina A 2. miesto – Ester Laura Gočová, Laura Palková, Stela Štilcová, Kolete Mésarošová a Nela Šodelová.

Žiaci – skupina A 1. miesto
– Marek Foltán, Alex Junás, Oliver Lukačovič, Marko Slávič, Šimon Sucháň a Naruomi Itahashi.

Žiačky – skupina B 1. miesto – Kristína Sedlárová, Vanesa Košecká, Lucia Sláviková, Viktória Gucká, Ema Rochovská a Veronika Hlavačková.

Žiaci – skupina B 1. miesto
– Daren Filipeje, Issey Hyu Itahashi, Domínik Košťál, Tao Štilec, Alexander Fabrici.

Týchto majstrovstiev sa zúčastnili aj Eliška Kačinová, Vanessa Kuricová, Liliana Hallová, Sarah Košťálová a Aleksandra Bajzíková.

Žiaci skupiny A a B postúpili na majstrovstvá Nitrianskeho kraja, ktoré sa uskutočnia 25. Apríla 2018 v Ludaniciach a dievčatá skupiny B absolvujú tieto majstrovstvá 24. Apríla 2018 v Nových Zámkoch.

Mgr. Gejza Sitkey