Mimoriadny úspech našich gymnastov a gymnastiek
Dňa 24. apríla 2018 v Nových Zámkoch žiačky Vanesa Košecká, Lucia Sláviková, Ema Rochovská, Kristína Sedlárová, Viktória Gucká a ako náhradníčka Veronika Hlavačková zaslúžene vybojovali 2. miesto v kategórii B. Zostavy na jednotlivých súťažných náradiach predviedli takmer bezchybne a s eleganciou. Od 1. miesta a postupu na celoštátne kolo ich delili v celkovom súčte bodov celého družstva len 3 body. Víťazstvo a zlatá medaila tak zostala na domácej pôde.

Nasledujúci deň 25. apríla 2018 na ZŠ s MŠ v Ludaniciach s odhodlaním zvíťaziť nastúpili reprezentovať našu školu dve družstvá chlapcov. V kategórii A súťažili FIlip Slamka, Marek Foltán, Marko Slávič, Alex Junás, Naruomi Itahashi a ako náhradník Oliver Lukačovič. Napriek výborným výkonom sa chlapcom nepodarilo umiestniť na prvých troch priečkach. Obsadili veľmi pekné 4. miesto. Družstvo žiakov kategórie B v zložení Alexander Fabrici, Daren Filipeje, Teo Štilec, Sebastián Roman Friedl a Issey Ryu Itahashi podalo excelentné gymnastické výkony a vybojovalo tak 2. miesto len so stratou 1, 7 bodu.

Všetkým gymnastom a gymnastkám gratulujeme, ďakujeme za vzornú reprezentáciu našej školy a prajeme veľa sily a energie do ďalších rokov.