Z Tribečskej dvaja majstri Slovenska vo viacboji všestrannosti
Na Majstrovstvách Slovenska v letnom viacboji všestrannosti už tradične v Rimavskej Sobote ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch reprezentovali až štyria pretekári – SImon Illáš 5. C, Denis Krošlák 5. B – obaja v kategórii M -4, v kategórii M -5 Martin Žiak 8. A a v kategórii Ž -6 Ema Daňová. Ema Daňová a Martin Žiak vo svojich kategóriách zvíťazili a stali sa majstrami Slovenska, čo je ich osobný úspech, úspech školy a jej telesnej výchovy, ale ja úspech Topoľčian ako mesta pôvodu školy.

Aj tu je potrebné poďakovanie všetkým, ktorí sa o tieto úspechy zaslúžili, no najviac predsa len samotným športovcom. Pekné celoslovenské výsledky dosiahli aj Denis Krošlák so 4. miestom a Simon Illáš, ktorý skončil na 6. mieste.

Mgr. Gejza Sitkey