Volavkine výtvarné dni 2018
Z viac ako 250 súťažiacich prác mala odborná porota pod vedením akad.maliara Igora Bencu a Mgr.Igora Pargáča neľahkú úlohu, vybrať tie najlepšie. Naši žiaci sa už v treťom ročníku po sebe môžu pochváliť rôznymi oceneniami.

Tentokrát uspeli títo žiaci vďaka príprave pani učiteliek Mgr. D. Strejčkovej, Mgr. D. Šupovej a Mgr. L. Benkovej: Zarka Fajinová z 3. D /2.miesto v kategórii Chrobáky/, Filip Gregor z 3. D /3. miesto v kategórii Vojna mravcov/, Nela Šodelová z 3. D.triedy /2. miesto v kategórii Život v tráve/, Ninka Drábiková z 2. D./ v kat. Stopy 2. miesto/, Natália Bočeková z 2. D /získala 1. miesto v kategórii Vojna mravcov/ a jej sestra Simonka Bočeková  z 2. D  hneď dve ceny  /3.miesto v kat. Stopy a 2.miesto v kat. Život v tráve/.
Mgr. Benková Lucia