Festival vedy a techniky AMAVET
Naša škola sa do tejto prestížnej súťaže každoročne zapája. Tento rok sme sa 19. októbra zúčastnili krajského kola, na ktorom našu školu rezprezentovali títo žiaci s týmito výsledkami:

Lena Bezáková, 8. A s prácou Pozorovanie vplyvu abiotických faktorov na rast fazule (pripravovala Mgr. Dominika Jamborová) s postupom do celoslovenského kola, Samulen Peter  a Šimon Peter  s prácou 3D tlač (pripravoval Ing. Rastislav Gaži) s postupom do celoslovenského kola, Peter Krajčík s prácou Zaujímavý život mravcov (pripravovala Mgr. Dominika Jamborová) získal cenu poroty.

V mesiaci november sa uskutoční celoslovenské kolo Festivalu vedy a techniky AMAVET pri príležitosti predsedníctva Slovenskej republiky v Rade Európskej únie v priestoroch Incheby. Našu školu v ňom budú reprezentovať postupujúci žiaci Lena Bezáková, Samuel Peter a Šimon Peter. Budeme im držať place!