Stolní tenisti s krajským majstrovským titulom
Turnaj bol hraný zaužívaným modelom po rozlosovaní v dvoch skupinách s tromi a štyrmi účastníkmi systémom každý s každým. Hrali sa aj semifinálové zápasy, keď víťazi skupín súperili na kríž s druhým umiestneným z druhej skupiny, čím sa zachováva objektivita v konečnom poradí na prvých štyroch miestach.

Výsledky Tribečskej v A-skupine boli vo všetkých troch prípadoch 3 : 0 so súpermi z Levíc, Zlatých Moraviec a Nededu. V semifinále zvíťazila Tribečská tiež 3 : 0 s Novými Zámkami.

Finálový zápas s Vráblami bol veľmi dramatický, v ktorom Tribečská zvíťazila 3 : 2 a stolní tenisti tak dosiahli aj v tomto školskom roku ďalší vynikajúci športový úspech pre túto školu, o ktorom rozhodla hlavne športová kvalita celého kolektívu.

Majstrovstvá Slovenskej republiky sa uskutočnia 21. a 22. marca 2019 v Topoľčanoch.

ZŠ na Tribečskej ulici v Topoľčanoch reprezentovali Samuel Arpáš, Kristián Hrutka, Alexander Katona a Tomáš Kmotorka.

Mgr. Gejza Sitkey