Volejbalistky v majstrovstvách kraja na 5. – 7. mieste
Hralo sa v dvoch telocvičniach v dvoch skupinách s tromi a štyrmi účastníkmi systémom každý s každým. Víťazi skupín hrali o celkové prvé miesto a druhí v skupinách o tretie miesto. V skupinách boli nasadené ZŠ Levice a ZŠ Nové Zámky – školy, v ktorých sa dlhodobo a špeciálne venujú práve volejbalu žiačok.

Tribečská hrala v trojčlennej skupine prvý zápas so ZŠ zo Šale. Bol to veľmi dobrý, bojovný a skutočne aj volejbalový výkon, pričom sme v prvom sete dlhšiu dobu i vyhrávali, no hrá sa až do 25 získaných bodov a Šaľa dokázala tento set vyhrať 25 : 20. Druhý set bol už jednoznačnejší pre Šaľu s výsledkom 25 : 17. V druhom zápase Tribečskej zvíťazili Nové Zámky v dvoch setoch 25 : 9 a 25 : 7. Treba povedať, že s takýmto súperom je úspech aj to, že naša škola dosiahla v oboch setoch toľko bodov. Nakoľko o 5. až 7. miesto sa už a týchto majstrovstvách nehrá, bol to zároveň posledný zápas našich žiačok.

Zanechali sme celkom slušný dojem výsledkovo i herne, čo ocenili aj súperi a usporiadatelia. Majstrovstvá kraja vo volejbale žiačok boli a v súčasnosti aj sú hlavne o tom, či zvíťazia Levice alebo Nové Zámky, nakoľko sú kvalitatívne na úplne inej úrovni.

Volejbalová dievčenská reprezentácia Tribečskej: Aneta Mešinová, Laura Balážová, Katarína Tiffany Tvrdíková, Nina Urminská (všetky 8.B), Tamara Smolková (8.C), Sandra Bakičová, Ema Daňová, Vanessa Kuricová, Laura Lauková a Paulína Oravcová (všetky 9.B).