Veľké úspechy gymnastiek a gymnastov - štyrikrát majstri okresu

Okresné kolo žiačok i žiakov sa konalo v Ludaniciach. Žiačky súťažili 20. marca 2019 a žiaci o deň neskôr. V oboch prípadoch išlo o gymnastický štvorboj.

V súťaži žiačok i žiakov sa súťažilo v troch vekových kategóriách od najmladšej po najstaršiu – A, B, C. V súťaži žiačok získala naša škola 1. miesto v kategóriách A a B a 3. miesto v kategórii C. Aj v súťaži žiakov obsadila Tribečská 1. miesto v kategóriách A a B. Úspechy získavali naši gymnasti a gymnastky aj v ostatných rokoch, no tento je ešte žiarivejší.

Dve družstvá dievčat budú reprezentovať našu školu na krajských gymnastických majstrovstvách 11. apríla 2019 v Nových Zámkoch a 16. apríla 2019 v Ludaniciach budú na tejto úrovni reprezentovať Tribečskú aj dva kolektívy chlapcov. Všetkým gymnastkám a gymnastom, ktorí reprezentovali našu školu, ďakujeme a gratulujeme a postupujúcim družstvám želáme veľa úspechov v krajských majstrovstvách.

Kategória A – žiačky – 1. miesto:

Beňačková Nicole, Mičudová Karolína, Piknová Tamara, Sláviková Nikola, Štilcová Stela

Kategória A – žiaci – 1. miesto:
Foltán Marek, Itahashi Naruomi, Junás Alex, Labuda Matúš, Lukačovič Oliver

Kategória B – žiačky – 1. miesto:
Gočová Ester Laura, Hariňová Nina, Košecká Vanesa, Sedlárová Kristína, Sláviková Lucia

Kategória B – žiaci – 1. miesto:
Fabrici Alexander, Filipeje Daren, Itahashi Issey Ryu, Sucháň Šimon, Štilec Teo

Kategória C – žiačky – 3. miesto:
Gucká Viktória, Kačinová Eliška, Košťálová Sarah, Rochovská Ema, Urminská Nina

Mgr. Gejza Sitkey