Mladší žiaci v malom futbale postúpili zo skupiny

V našej skupine sa hrali tri zápasy s týmito výsledkami: ZŠ Tribečská – ZŠ Nitrianska Blatnica 7 : 1, ZŠ Kovarce – ZŠ Nitrianska Blatnica 9 : 1 a ZŠ Tribečská – ZŠ Kovarce 4 : 3. V poslednom zápase teda išlo o všetko pre tieto dva kolektívy. Kovarciam stačila na prvé miesto v skupine aj remíza. Tribečská vyhrávala už 4 : 0, no v ďalších minútach dokázali Kovarce znížiť na rozdiel jediného gólu, ktorý tak rozhodol o ďalšom postupe našich futbalistov.

Futbalisti Tribečskej: Michal Chudý, Filip Jánoš, Vladimír Jánoš, Denis Krošlák, Alex Kutňanský, Ján Macek, Adam Michalička, Kristián Skrinský a Adam Kozák.

Jedna z dvoch semifinálových skupín sa odohrá v areáli našej školy 15. apríla 2019. Domácim futbalistom budú súperi ZŠ Škultétyho Topoľčany a ZŠ Hollého Topoľčany. Do konečného štvorčlenného finále postúpia z každej semifinálovej skupiny prví dvaja.

Mgr. Gejza Sitkey