Staršie žiačky v malom futbale majsterkami okresu

Súťaž sa hrala v dvoch základných skupinách, z ktorých prví dvaja postúpili do okresného finále. Dňa 16. apríla 2019 usporiadala ZŠ na Tribečskej v Topoľčanoch jednu zo skupín okresného kola FUTBAL cupu, z ktorej postupovali okrem našej školy aj Prašice s týmito výsledkami:

Prašice – Kovarce 9 : 1, Tribečská – Preseľany 7 : 3, Kovarce – Preseľany 0 : 4, Prašice – Tribečská 2 : 5, Tribečská – Kovarce 9 : 0 a Preseľany – Prašice 2 : 3

Finálovú skupinu, ktorá sa odohrala 25. apríla 2019 za účasti štyroch základných škôl, tiež organizovala naša škola. Hralo sa šesť finálových zápasov systémom každý s každým:

Tribečská – Prašice 6 : 2, Tribečská – Gogoľova Topoľčany 12 : 0, Tribečská – Hollého Topoľčany 10 : 0, Prašice – Hollého 3 : 2, Prašice – Gogoľova 1 : 3, Gogoľova – Hollého 3 : 2

Konečné poradie:   1. miesto – Tribečská
                               2. miesto – Gogoľova
                               3. miesto – Prašice
                               4. miesto – Hollého

Naše dievčatá zvládli finálový turnaj vo veľkom a hlavne streleckom štýle. V troch zápasoch v tejto finálovej špičke dosiahla skóre 28 : 2, čo je skvelá strelecká produktivita, pričom zápas s Prašicami bol dlhšiu dobu v skóre úplne vyrovnaný.

Reprezentácia Tribečskej: Julianna Gajdošová (6.C), Nina Kuklová (7.D), Laura Balážová, Aneta Mešinová, Tiffany Katarína Tvrdíková (všetky 8.B), Tamara Smolková (8.C), Ema Daňová, Liliana Hallová a Paulína Oravcová (všetky 9.B)

Mgr. Gejza Sitkey