Ľahkí atléti druhí v okrese

Umiestnenie ľahkých atlétov našej školy v jednotlivých disciplínach:

Beh na 60 m – 5. miesto Martin Galbavý, 6. miesto Martin Žiak
Vrh guľou – 3. miesto Martin Žiak, 9. miesto Adam Mrázik
Hod kriketovou loptičkou – 1. miesto Adam Beňačka, 2. miesto Kamil Ronec, 9. miesto Tomáš Krošlák
Skok do výšky – 2. miesto Adam Mrázik, 5. miesto Martin Galbavý
Štafetový beh na 4 x 50 m – 4. miesto

Pondelok aj streda boli pre pretekárov a najmä organizátorov v náročnejších podmienkach vzhľadom na dážď, ale jednotlivý súťažiaci to pri krátkych intervaloch zvládli bez problémov, čo vyzdvihli aj vedúci družstiev zúčastnených základných škôl.

Víťazný kolektív (ZŠ Škultétyho) sa zúčastní Majstrovstiev Nitrianskeho kraja, ktoré sa uskutočnia 4. júna 2019 v Nových Zámkoch. Zastúpenie tu bude mať aj naša škola. Adam Beňačka bude súťažiť ako jednotlivec v hode kriketovou loptičkou. Držíme mu palce.

Reprezentácia Tribečskej: Andrej Sedlár (7.D), Adam Beňačka (8.B), Tomáš Krošlák (8.C), Martin Galbavý, Martin Žiak (obaja 9.A), Kamil Ronec, Jozef Zeliska (obaja 9.B), Alexander Bakaľár, Marek Klamár a Adam Mrázik (všetci 9.C).

Mgr. Gejza Sitkey