Na majstrovstvách kraja základných škôl v ľahkej atletike s najlepším umiestnením Ema Rochovská a Adam Beňačka

Našu školu reprezentoval kolektív žiačok ako najúspešnejší kolektív okresu Topoľčany a Adam Beňačka ako majster okresu v hode kriketovou loptičkou. Kolektív dievčat cestoval do Nových Zámkov oslabený o dve kvalitné atlétky, ktorých výkony sa nedajú nahradiť.

Najlepšie umiestnenia dosiahli Ema Rochovská v skoku do výšky a Adam Beňačka, ktorí obsadili 6. miesto. Družstvo ľahkých atlétok Tribečskej skončilo v celkovom hodnotení ľahkoatletických družstiev Nitrianskeho kraja na 5. až 7. mieste, čo je aj historicky pre našu školu veľmi cenné umiestnenie.

Kolektív dievčat: Ema Rochovská (7.B), Tamara Halová, Adriana Martišková (obe 7.D), Laura Balážová, Silvia Dovalovská, Aneta Mešinová, Aneta Šimková, Nina Urminská (všetky 8.B) a Tamara Smolková (8.C)

Mgr. Gejza Sitkey