Jedinečná, dvanásta kráľovná čítania

V tohtoročnom 12. ročníku zvíťazili dve dievčatá a jeden chlapec. Všetci prekonali čitateľské výkony minuloročných kráľovien nasledovne: zlatá o 689, strieborný o 2 425 a bronzová kráľovná o 2 995strán. Najväčším prekvapením je tohtoročná víťazka – zlatá kráľovná, lebo obhájila minuloročné víťazstvo a v tomto ročníku prečítala ešte viac strán. To sa zatiaľ v našej súťaži nikomu nepodarilo.

1.m. Andrea Šuriaková 4.AA - prečítala 6 838 strán

2.m. Filip Slamka 3.A – prečítal 6 206 strán

3.m. Nina Bočkajová 4.A– prečítala 5 226 strán

Aj tento rok víťazky korunovali p. riaditeľka Anna Krajčíková a p. zástupkyne A. Mrižová a M. Majtánová. Spolužiačkam tlieskali a gratulovali žiaci zo 4.A, 4.AA so svojou triednou pani učiteľkou Z. Grauzlovou. Diplomom sme ocenili aj krásne čitateľské výkony našich najmladších čitateliek z 2.B – Nina Adamusová ( 2 856 prečítaných strán), Karolína Mičudová ( 2 329 prečítaných strán).

Novým kráľovnám aj my srdečne gratulujeme a všetkým čitateľom prajeme ešte veľa pekných čitateľských zážitkov.

Vaše knihovníčky