Chemický krúžok a ŠKD
     Cieľom tejto interaktívnej akcie bolo zábavnou formou prostredníctvom pozitívneho zážitku ukázať deťom, že chémia a prírodovedné predmety vo všeobecnosti nemajú byť pre ne strašiakom, ale zdrojom nadšenia a chuti objavovať niečo nové. A niečo nové si vyskúšali aj žiaci z chemického krúžku. Rolu učiteľa. Stali sa z nich trpezliví „učitelia“, ktorí odovzdávali svoje doterajšie vedomosti a skúsenosti z chémie svojim mladším kamarátom. A o tom, že im to išlo výborne, bavilo ich to a biele plášte im svedčali, nebolo pochýb.
    Žiakom za svedomitú prácu a deťom za vzorné správanie vyjadrujeme veľké poďakovanie a tešíme sa na podobnú spoluprácu v budúcnosti. Tvorivú atmosféru aspoň čiastočne približujeme v priloženej fotogalérii.

Ing. Henrieta Knoblochová a Andrea Matejová