Florbalisti druhí v okrese Topoľčany v súťaži Floorball SK LIGA

Výsledky zápasov: Tribečská – Hollého 3 : 1, Škultétyho – Gogoľova 10 : 0, Škultétyho – Tribečská 12 : 2, Hollého – Gogoľova 6 : 0, Tribečská – Gogoľova 11 : 0 a Škultétyho – Hollého 9 : 0.

Tribečská už v prvom zápase príjemne prekvapila, keď zvíťazila so ZŠ Hollého, ktorá v posledných rokoch patrí k špičke okresu florbalových kolektívov žiakov. Na regulérnom veľkom florbalovom ihrisku naši hráči veľmi dobre bránili a v útočnej činnosti dovolili svojmu súperovi veľmi málo. Zároveň dokázali streliť tri góly a bezpečne vyhrať. Vo svojom druhom zápase so ZŠ Škultétyho sa znovu musela prejaviť hokejová základňa tejto školy, ktorá celý turnaj vyhrala so skóre 31 : 2. Tribečská v treťom zápase dosiahla najvyššie víťazstvo na tomto turnaji a potvrdila vysokú streleckú produktivitu. Dve víťazstvá a jedna prehra priniesli našej škole celkové druhé miesto v okrese Topoľčany tejto celoslovenskej súťaže.

Tribečskú reprezentovali: Stanislav Podolec (5.B), Daren Filipeje (5.C), Adam Chrenko (7.B), Samuel Kollár (7.C), Simon Maduabum (8.B), Oliver Hajro (8.D), Milan Bilec, Damián Joščák, Šimon Peter (všetci 9.A), Tomáš Bohuš, Karol Duša a Lukáš Budač (všetci 9.B).

Mgr. Gejza Sitkey