Festival vedy a techniky AMAVET

Festival vedy a techniky AMAVET - krajské kolo Naša škola sa do tejto prestížnej súťaže každoročne zapája. Tento rok sme sa 18. októbra zúčastnili krajského kola, na ktorom našu školu reprezentovali títo žiaci s týmito výsledkami:

Lena Bezáková, 9. A s prácou Vplyv prírodných hnojív na rast a klíčenie vybraných druhov rastlín (pripravovala Mgr. Dominika Jamborová) s postupom do celoslovenského kola, Šimon Peter, 9.A s prácou Dom z 3D tlačiarne – jednoduché riešenie bývania (pripravoval Ing. Rastislav Gaži, spolupracoval Mgr. Ivan Kopčan) s postupom do celoslovenského kola, Maxim Kopčan s prácou Mäsožravé rastliny obsadil celkové druhé miesto s postupom do celoslovenského kola (pripravovala Mgr. Dominika Jamborová). Ďalej nás reprezentovali Peter Krajčík s prácou Plesne (pripravovala Mgr. Dominika Jamborová) a Samuel Peter s prácou Robot - pomocník v domácnosti.

Festival vedy a techniky AMAVET - celoslovenské kolo

V dňoch 7. – 8. novembra sa uskutočnilo celoslovenské kolo Festivalu vedy a techniky AMAVET v Bratislave v priestoroch Incheby. Našu školu na ňom reprezentovali postupujúci žiaci Lena Bezáková, Šimon Peter a Maxim Kopčan, ktorý získal cenu poroty. Gratulujeme. Zúčastneným blahoželáme a ďakujeme, že príkladne reprezentovali našu školu.